Warsztaty florystyczne luty 2013

Warsztaty florystyczne luty 2013 2 i 3 lutego odbyły się kolejne zajęcia w ramach warsztatów florystycznych. Tym razem tematem przewodnim zajęć były kompozycje jedno- i wielokwiatowe.
Trenerki we wprowadzeniu do zajęć omówiły teoretyczne podstawy wykonania bukietów, po czym młodzież z niecierpliwością przystąpiła do wdrażania teorii w życie. Początki, jak wszędzie, były niełatwe. Kolejne próby dawały coraz ciekawsze efekty. Panie Ewa i Ania podsuwały nowe pomysły i nadzorowały ich wykonanie, zaś młodzież coraz śmielej podejmowała trudniejsze projekty. Efekty pracy, których zdjęcia prezentujemy w fotoreportażu, ujawniły duże zdolności i możliwości drzemiące w uczestnikach.

Wesoła atmosfera zajęć i stałe podnoszenie na nich wiary we własne zdolności spowodowały, że młodzież już nie może doczekać się kolejnych warsztatów. Warsztaty florystyczne luty 2013
Uczestnicy Projektu chcąc pochwalić się swoimi pracami zaproponowali przekazanie ich Dyrektorowi Ośrodka.

Galeria - foto: Piotr Molisak