Koniec zajęć doskonalących podstawowe techniki szkolne dla grupy IV

Koniec zajęć doskonalących podstawowe techniki szkolne dla grupy IV  22 marca 2013 roku IV grupa Uczestników Projektu pn. „Przerośniemy naszych mistrzów” zakończyła indywidualne zajęcia doskonalenia podstawowych umiejętności szkolnych.

Celem zajęć było:
•    Rozwijanie sprawności motorycznej;
•    Rozwijanie percepcji wzrokowej;
•    Rozwijanie percepcji słuchowej;
•    Rozwijanie umiejętności czytania i pisania;
•    Rozwijanie podstawowych umiejętności matematycznych.

Uczniowie bardzo chętnie uczestniczyli w starannie zaplanowanych i przygotowanych zajęciach. Użycie różnorodnych pomocy dydaktycznych: kart pracy, gier edukacyjnych, programów multimedialnych wpłynęło doskonale na efekty uzyskane przez Uczestników Projektu. U każdego z nich zaobserwowano wzrost poziomu wiadomości i umiejętności. Arkusze obserwacji potwierdzają uzyskane rezultaty.
Sukces taki można było osiągnąć dzięki zaangażowaniu uczniów, jak również dzięki niezwykłym umiejętnościom Trenerki – Magdaleny Lechowskiej – Brych, która potrafiła wykorzystać potencjał drzemiący w Uczestnikach Projektu.
Trenerce serdecznie dziękujemy i życzymy wszystkiego najlepszego w nadchodzących dniach.