Twoja przeglądarka jest stara i nie obsługuje tej strony w poprawnym formacie
Proszę zaktualizować przegladarkę do nowszej wersji.
POBIERZ
Kontakt Strona główna

KONTAKT


Szkola SOSW w Broninie
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy
w Broninie

Bronina 59 28-100 Busko Zdrój woj. świętokrzyskie
tel./fax: 41-378-68-58 tel.: 41-242-95-67
e-mail: sosw@sosw-bronina.edu.pl
×

Gotujemy z Gwiazdą

  113 maja 2013 roku będziemy gościć najsłynniejszego Włocha w Polsce Paolo Cozza. Paolo przygotuje Uczestnikom Projektu pn. „Przerośniemy naszych mistrzów” najsmaczniejsze potrawy kuchni włoskiej. Pokaz odbędzie się w Sali nr 3.
Paolo Cozza urodził się w 1963 roku w Mediolanie. Z wykształcenia jest prawnikiem. Do Polski przyjechał w interesach, a chwilę po swoim przyjeździe stał się sławny dzięki programowi „Europa da się lubić”. Jest niezwykle lubiany przez polską publiczność dzięki niebywałej energii, radości i temperamentowi. Z ogromnym dystansem i poczuciem humoru opowiada o swojej ojczyźnie i panujących we Włoszech tradycjach. Znany z zamiłowania do samochodów i piłki nożnej, ale także do dobrej kuchni. Autor książki przybliżającej polskiemu czytelnikowi włoską kuchnię. Dzięki polskiej żonie zna także naszą kuchnię i świetnie wie, jak z dostępnych w naszych sklepach produktów zrobić prawdziwie włoskie potrawy.

Jego pokazy to połączenie warsztatów kulinarnych z opowieścią o rodzinnym kraju polane sosem świetnego humoru. Doskonale radzi sobie zarówno na scenie, w zaimprowizowanej na potrzeby pokazu kuchni, jak i w roli jurora konkursu kulinarnego. 2
Pojawia się w wielu programach rozrywkowych m.in. w „Pytaniu na śniadanie” emitowanym  w TVP2. Ponadto startował w trzeciej edycji programu „Taniec z gwiazdami”.

Przykładowe menu:

•    bruschetta al pomodoro
•    pomidory faszerowane pieczone
•    penne w sosie orzechowym
•    sałatka owocowa

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

Organizatorzy:
Koordynator Projektu:  Piotr Molisak
Specjalista ds. monitoringu:  Aneta Kierońska

Przydatne linki